Lotier.pl

   agencjalotier@gmail.com 

  +48 661 104 299

   agencjalotier@gmail.com    +48 661 104 299

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Coraz więcej przedsiębiorców i klientów korzysta z udogodnień jakie daje możliwość sprzedaży on-line. Dla klienta jest to bardzo wygodne i korzystne. Daje mu to dostęp do większej ilości artykułów, pozwala porównać produkty i dokonać najlepszego wyboru. 

Sprzedawca ma również dzięki temu większe możliwości dotarcia do klienta. Niestety, można powiedzieć, że mamy klęskę urodzaju. Sklepy internetowe wrastają jak grzyby po deszczu. Możliwość wyboru, opcje konfiguracji, cenniki, plany, wtyczki, dodatki, template’y, skrypty, zabezpieczenia. To wszystko może doprowadzić już na starcie do prawdziwego bólu głowy. 

Nie wolno się jednak zniechęcać. Dzięki naszemu doświadczeniu przeprowadzimy Was przez te dylematy bezpieczną drogą. Pomożemy zrozumieć podstawowe zagadnienia i dokonać optymalnego wyboru.

W końcu mamy niemałe, bo 10-letnie doświadczenie w branży IT. Budujemy sklepy internetowe dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników zarówno w oparciu o gotowe platformy (WooCommerce, Prestashop, VirtueMart, Magento, Open Cart, Quick.Cart i wiele, wiele innych), jak i napisane od podstaw według podanej specyfikacji. Dostarczamy projekt graficzny, doradzamy w wyborze najlepszego środowiska. Nasze sklepy wyróżniają się prostą, przyjazną dla Klienta nawigacją. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i szybkich serwerów, sklepy działają szybko i bez zakłóceń – zarówno na PC, jak i urządzeniach mobilnych.

Masz już sklep i chcesz dokonać zmian, a nie widzisz odpowiedniej opcji na zapleczu? Wcale nie musisz zapisywać się na kurs PHP, JS, HTML, CSS, mySQL. My już to wszystko przerobiliśmy. Pomożemy Ci! Napisz na czym polega problem, a my znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dopasowane do potrzeb technologicznych i finansowych.

W celu doprecyzowania Państwa potrzeb i ustalenia ceny usługi prosimy o wypełnienie formularza.